Bóle brzucha i wypróżnienie w nocy a zespół jelita drażliwego

Witam zdiagnozowano u mnie ZJD Robiłam różne badania w tym na krew utajoną i wszystko jest ok.Ale nie pokoi mnie jeden incydent żadko ale zdarzają mi się bule brzucha a pózniej wypróżnienie też w nocy,czy może tak się zdarzać?dziękuję i pozdrawiam.A mam nerwice lękową.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zdiagnozowaną chorobą. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.