Brak koncentracji u 23-latki

Witam, Moim problemem jest niemożliwość skupienia się na czymś przez dłuższy czas, czy chodzi o czytanie, czy oglądanie filmu po kilkunastu minutach muszę przerwać, zająć się czymś innym i dopiero wtedy mogę wrócić do poprzedniej czynności. Ostatnio byłam na etapie pracy dyplomowej w tle zawsze musiał grać telewizor, nie zwracałam na niego szczególnej uwagi ale bez tego nie umiałam pisać. Gdy jakaś konwersacja trwa za długo muszę się na chwilę "wyłączyć". Co może być moim problemem?

Może niepokój, zmęczenie i przewlekły stres? wpływają na zniecierpliwienie i zaburzenia koncentracji
W miarę kończenia pracy i opanowania stresów, powinno być lepiej.
Regularne zdrowe posiłki, tran, ruch na powietrzu, Regularny sen!