Brak łaknienia u 19-latka

Syn ma 19 lat,180 cm wz, waży 58 k.Pracyje fizycznie,bardzo mało je,mało śpi.Śniadanie zjada ok godz12,są to np płatki miodowe z zimnym mlekiem.Obiad;raczej w dużej ilości.Zup nie lubi,warzywa tak,ale je ich niewiele.Nie lubi też chleba i mało spożywa płynów[poję go swoimi sokami podczas obiadu] Podjada czasem kebab lub frytki na mieście.Zaczął chodzić na siłownię,żeby nabrać masy. Sam nie ma łaknienia jedzenia więc myśli,że tak ma być.Wiem,że chce przytyć a ja chciałabym mu pomóc.Proszę o radę.

Magdalena StusiĹska

Być może syn jest po prostu tak zbudowany. Niepokoi jednak tryb spożywania posiłków-śniadanie warto jesc wcześniej.