Dieta na przybranie masy mięśniowej

Witammam 18 lat 180 cm wzrostu i ważę 69kg ćwiczę na siłowni od miesiąca dotychczas moim przykładowym jedzeniem w ciągu dnia wyglądało mniej wiecej tak : śniadanie: płatki owsiane (na mleku) następnie 2h później chleb pełnoziarnisty z ogórkiem serem oraz szynką obiad: po 2h torebka ryżu filet z kurczaka (3 kotlety) i warzywa na patelnie od razu na trening po przyjściu do domu 2 banany i kolacja: twaróg z chlebem. i pytanie: czy moja dieta jest poprawna jeżeli chcę przybrać mase mięśniową ?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

Dieta jest w miarę poprawna.
Dużo zależy od intensywności treningu i wielkości racji pokarmowej.

Pozdrawiam serdecznie