Brak odczuwania ulgi przy oddychaniu

nie czuje ulgi przy oddychaniu,ani głebokiego oddechu cała dobe przez 2lata,bicia serca rowniez nawet przy wys.pulsie podstawowe choroby pluc serca tarczycy i inne ok,leki na. nerwice nie dźzialaja zreszta nie czuje lęku po obserwacji siebie wiem ze to nie to.musi to byc cos rzadko spotykanego,błagam o rade bo mam ciagle wrażenie "pustego odechu" i nie da sie juz z tym zyc a lekarze juz nie ,potrafia pomoc.moze ktos sie podejmie diagnozy prosze o kontakt

Dzień dobry,

proponuję konsultacje, na których możemy wspólnie zastanowić się nad przyczyną i poszukać nowych rozwiązań. Tego typu problem, może wynikać z wielu przyczyn.
Jeśli będzie Pani zdecydowana na spotkanie, proszę o telefon.

Maria Czermińska
www.mozebyclepiej.pl

Witam
Podaje pani niepełne informacje na temat dotychczasowej diagnostyki. Mogę przypuszczać, że rozpoznano u Pani zaburzenia nerwicowe ( skoro zalecono leki). .W zaburzeniach nerwicowych często dolegliwości odczuwane są jako wyjątkowe i trudno jest pogodzić się z diagnozą, że ich przyczyną nie jest choroba somatyczna.
Proponowałabym, aby rozważyła pani możliwość skorzystania z psychoterapii, bo jak widać same leki nie wystarczają. W leczeniu zaburzeń nerwicowych bardzo ważna jest zmiana nastawienia do odczuwanych dolegliwości.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak