Brak opanowania u 18-letniej osoby

Mam 18 lat i problem ludzie uważają mnie za nienormalne jestem osobą kłótliwa ledwo panuje nad nerwami wszystko chce rozwiązać przemocą. Grożę innym, bo chce ,żeby się mnie bali.Ja nie wiem co się ze mną dzieje kiedyś byłam inna dopóki na imprezie nie uderzyła mnie mój wróg i potem jej odałam to wyzwoliła u mnie przemoc do wszystkich .Uważam się za lepszą, bo kogoś uderzę i mi nie podskoczy. Każdy mnie irytuje nie mam dobrych relacji z koleżankami z klasy. Zresztą zachowuje się jak księżniczka

Witam,
Może jesli Ci to przeszkadza zgłosis się do poradni na rozmowę. To nic strasznego a może odpowiedzieć na Twoje wątpliwości i pytania
Pozdrawiam

Witam,

Sytaucja, którą Pani opisuje pokazuje jednocześnie, że mimo, że dopuszcza się Pani agresji woebc innych, ma Pani tego świadomość i chce Pani to zmienić. Ta chęc zmiany to podstawa i dobry fundament do pracy, zwłaszcza, że z tego, co Pani pisze wynika, że ta zdobyta przewaga nad innymi przez przemoc, nie przynosi szczescia a wrecz odwrotnie. Powinna Pani udac sie do psychologa aby przy jego pomocy odnalexc prawdziwe zrodlo problemu, nauczyc sie radzic z trudnymi emocjami oraz w kontaktach społecznych. Pomoże również w rozwinieciu innych przydatnych kompetencji interpersonalnych, które uczynia Pani samoocenę adekwatną oraz poprawią stosunki z innymi ludzi.

Pozdrawiam,

Małgorzata Mazurek