Brak orgazmu u partnerki i przedwczesny wytrysk u partnera

Współżyję z moim chłopakiem od 6 miesięcy i oboje mamy problem. Ona ma problem taki, że za szybko dochodzi a mój problem natomiast tkwi w tym, że nie doznaję orgazmu. Czy można to w jakiś sposób leczyć?

Generalnie zaczyna się od mężczyzny, staramy się, aby uzyskał większą kontrolę nad swą ejakulacją (wytryskiem).
Pozdrawiam. JW

Witam, jeżeli partner bardzo szybko dochodzi to trudno się dziwić, że Pani ma problem z orgazmem. Kobieta najczęściej potrzebuje sporo czasu poświęconego na grę wstępną aby podczas stosunku doświadczyć orgazmu. Seksuolodzy radzą sobie z pomocą w sytuacji opisanej przez Panią bez większych problemów. Jeżeli chcielibyście Państwo sami popracować nad zmianą to można np. zacząć od ćwiczeń typu start- stop polegających na naprzemiennym stymulowaniu i wygaszaniu podniecenia u partnera, których celem jest zwiększenie jego zdolności do kontrolowania wytrysku. pozdrawiam