Brak perspektyw na znalezienie pracy

Witam, piszę artykuł do gazety. Chciałam zadać pytanie do psychologa, jak może się odbić na psychice młodego człowieka brak perspektyw na znalezienie pracy.

To zależy od jego wcześniejszych doświadczeń, zasobów, poczucia wartości, bezpieczeństwa, pewności siebie. To szeroki temat. Jeśli chciałaby się Pani dowiedzieć więcej- zapraszam na rozmowę.