Brak poprawy po leczeniu

Zażywałam leki przeciwdepresyjne i nic mi nie pomogły, wcale nie czułam się lepiej, więcej nie pójdę do żadnego lekarza, on akurat się przejmuje tym co mi jest, takich jak ja ma setki. Z testu wyszło, że mam depresję, ale ja nie wierzę, że mogę sobie pomóc, byłam już u niejednego lekarza i wszędzie było tak samo.

KOBIETA ponad rok temu

Szanowna Pani,

Skoro zagląda Pani na nasz portal, to znaczy, że uświadamia Pani sobie już, że w takim stanie, w jakim się aktualnie znajduje, wymaga Pani pomocy. Na razie trudno Pani przekonać się do wizyty u psychiatry, jednak przy założeniu, że nikt i nic Pani nie pomoże, doprowadza Pani jedynie do systematycznego pogarszania się swojego stanu psychicznego. Zachęcam do przełamania się i podjęcia kolejnej próby skorzystania z pomocy specjalisty. Pokonanie własnych oporów i uprzedzeń jest w mojej opinii łatwiejsze, niż codzienne funkcjonowanie z dyskomfortem psychicznym...

Pozdrawiam serdecznie