Brak szczęścia do mężczyzn

Potrzebuje pomocy nie mam szczescia do facetow zawsze mnie zostawiaja dla innej ostatni mi powiedzial,ze chce otwartego zwiazku ,a ja myslalam ,ze trakuje mnie powaznie ,a teraz ma dziewczyne wrzuca z nia zdjecia do internetu dlaczego ja mam takiego pecha ? Czy juz nigdy nikogo nie poznam komu zalezec bedzie na mnie?

Proszę swoje dotychczasowe doświadczenia pojmować w kategoriach tego, co przynosi jakąś naukę, jakąś wiedzę na temat siebie samej i innych.
Pozdrawiam.

Mgr Iwona Siudak Psycholog, Olkusz

Obawiam się, że nie znajdzie Pani odpowiedzi w internecie na pytanie, ale być może zechce pani zrozumieć siebie z jakiego powodu "nie ma Pani szczęścia do facetów" i wchodzi pani w relacje z takimi którzy Panią zostawiają poprzez konsultacje psychoterapeutyczne i pomyśleniu o własnej terapii. Pozdrawiam Iwona Siudak