Dlaczego odpycham od siebie mężczyzn?

Mam 18 lat i to może nie jest dziwne(bo mam jeszcze czas), ale jak widzę te zakochane pary to mnie mdli, bo nigdy nie miałam chłopaka.Większość koleżanek ma facetów,nie szukam na siłę ale jak one o tym gadają to mi z tym źle (to może ze mną jest coś nie tak).Chłopacy się mną bawią,robią nadzieje,gadają jakieś teksty i na tym się kończy.Może to nie jest ważne,ale większość mi mówi,że jestem ładną dziewczyną, ale co z tego, Staram się zachowywać przy nich normalnie.Czymś ich odstraszam, tylko czym

Witam,
znalezienie drugiej połówki nie jest prostą sprawą i jak jak Pani pisała, jest na to jeszcze czas. W sytuacji, w której źle się Pani czuje z obecną sytuacją i chciałaby Pani lepiej siebie poznać zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Witaj,
najlepiej byłoby popracować nad zrozumieniem ,co dzieje się między Tobą a osobą,z którą chciałabyś być w kontakcie.Służą do tego rózne techniki terapeutyczne stosowane w trakcie spotkań.Zachęcam więc,bo dzięki takiemu wglądowi masz szansę dowiedzenia się o samej sobie bardzo dużo istotnych rzeczy,a co najważniejsze,zmienić je poprzez spojrzenie na siebie z perspektywy drugiej osoby.
Zachęcam do spotkania i pozdrawiam