Jak sprawdzić czy mężczyzna jest zainteresowany kobietą?

Witam,mam pytanie odnośnie chłopaka.Piszemy ze sobą codziennie,często się widzimy,bo mieszkamy obok siebie.Chyba mu się podobam,ale nie jestem tego pewna.Gdy się widzimy potrafimy gadać godzinami,nawet nie wiemy kiedy ten czas nam leci.W towarzystwie często patrzy na mnie i czeka aż ja spojrzę.Droczy się ze mną.Gdy ze sobą piszemy to chyba nawet ze mną flirtuje,ale gdy ja też zaczynam albo sugeruję,że mi się podoba to zmienia temat.Czy coś jest na rzeczy?Podobam mu się?Proszę o odpowiedź.

Witam,

Trudno ocenić sytuację nie widząc Państwa w realu, choć z opisu wynika, że coś jest na rzeczy. Proponuję po prostu szczerze porozmawiać.

Pozdrawiam

Dzień dobry.

Nie ma możliwości udzielenia wiążących odpowiedzi na Pani pytania, które, nawiasem mówiąc, może Pani poznać osobiście, kierując je do poznanego chłopaka.

Pozdrawiam.