Brak uczucia miłości do partnera i tęsknota za innym

Witam.Tkwię w zwiazku,w ktorym nie czuje milosci do faceta,tylko to,ze jest mi pomocny.Kocham innego mezczyzne,takiego ,ktory malo potrafi,lubi kobiety za mocno.Erotyka itp.Tesknie za zwiazkiem,w ktorym mialam wiecej cierpienia,ale kochalam go.Bardzo.Nie wiem co mam robic.Z kims o tym porozmawiac?

Witam,

zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą. Myślę, że kilka spotkań pozwoli Pani uporać się z trudnością i docenić swój aktualny związek.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!

Dostrzec można pewną wspólną cechę do wikłania się w trudne relacje z mężczyznami. Z jednej strony pozostaje Pani w związku bez miłości, z drugiej pociąga Panią inny mężczyzna, tęskni Pani za poprzednim partnerem mimo, że nie był on idealny.

Z pewnością warto udać się na rozmowę z psychologiem lub psychoterapeutą, który pomoże w uporządkowaniu myśli i może ułatwić podjęcie jakiejś decyzji.

Pozdrawiam.