Brzuch po operacji

Witam, mam 27 lat i pięć lat temu przeszłam operację usunięcia torbieli na jajniku. Oprócz tego leżałam też na neurologii i byłam leczona sterydami. Od tego czasu mam problem, bo mam bardzo widoczny brzuch i strasznie to brzydko wygląda, bo wszyscy myślą, że jestem w ciąży. Jak mam się tego pozbyć? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Zdarza się, że na skutek sterydoterapii wzrasta ilość tkanki tłuszczowej w obrębie jamy brzusznej. Niestety, nie ma leku-cud, który odwróciłby ten stan. Stosowanie odpowiedniej diety pomoże zgubić kilka zbędnych kilogramów. Warto też zapoznać się z ćwiczeniami modelującymi mięśnie brzucha. Zestawy ćwiczeń i praktyczne porady ekspertów odnośnie ich wykonywania znajdzie Pani w serwisie abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.