Bulimia z kompulsywnym objadaniem się

Witam. Od roku choruje na bulimie z kompulsywnym obżarstwem. Mam 156 cm wzrostu i nadwage waże 64 kg. Jeszcze rok temu ważyłam 50 kg mieściłam się w swój rozmiar, ćwiczyłam i czułam się świetnie. Teraz nie potrafię nawet jeść. Jak przestaję się przeczysczać automatycznie tyję i nie mogę się załatwić. Nie potrafię przestać, nie chcę już nabierać wagi bo to psuje mi życie. Wstydzę się wychodzić, odcięłam się od wszystkich, Co mam zrobić? Proszę o pomoc

Witam, w mojej praktyce miałem dobre wyniki leczenie zaburzeń kompulsywnych
przy pomocy hipnoterapii a także specyficznych terapii antystresowych, bo prawopodobnie Pani problem jest wywołany distresem, choć może Pani o tym nie wie.
Pozdrawiam miło

Po pierwsze widzi pani problem, a to już na prawdę dużo. Działania antystresowe, jak poleca mój poprzednik, to za mało. Polecam podjąć wieloaspektowa współpracę z zespołem specjalistów: psycholog+dietetyk+lekarz. Pierwszy powinien poprowadzić kompleksową terapię zaburzeń odżywiania (polecam terapię poznawczo-behawioralną). Drugi pomoże pani rozpisać zdrowy jadłospis. Trzeci sprawdzi jakie spustoszenie zrobiło dotychczas zaburzenie i w razie potrzeby również zleci oddziaływania medyczne. Proszę "iść za ciosem" i podjąć terapię, bo niewarto się męczyć. Pozdrawiam