Chcę schudnąć, ale bez szkody dla biustu

Mam 21 lat i ważę dużo za dużo, czyli 75 kg przy wzroście 158 cm. Nie będę podawała wymiarów w talii itd., powiem tylko, że mój typ sylwetki to jabłko. Zależy mi na zrzuceniu 10-12 kg dla zdrowia i po to, by atrakcyjnie wyglądać, ale jednocześnie nie chcę, aby mój biust, który jest malutki, zmalał jeszcze bardziej, co mogę zrobić w tej sprawie? Proszę pilnie o pomoc.

Witam!

Pani wskaźnik BMI wynosi 30 kg/m2, co stanowi wartość graniczną między nadwagą a otyłością, dlatego też faktycznie wskazane byłoby stopniowe zmniejszenie masy ciała.

Modelowanie atrakcyjnej sylwetki powinno opierać się nie tylko na odpowiedniej diecie, ale również na ćwiczeniach fizycznych.
Zapisując się na zajęcia fitnessu, może Pani dobrać zestaw ćwiczeń wzmacniających mięśnie klatki piersiowej, grzbietu i ramion, co może wpłynąć korzystnie na kształt biustu.

Obawiam się natomiast, że nie istnieje dieta, która wpływałaby "oszczędzająco" na biust.

Pozdrowiam