Chcę schudnąć, ale nie mogę!

Mam 25 lat, 16 miesięcy temu urodziłam dziecko i do tej pory waga nie chce mi spaść i ważę 77 kg. Pomóżcie mi spalić przynajmniej te 10 kg. Bardzo mi na ty zależy! Moja aktywność nie jest zbyt interesująca (tylko krótkie spacery z dzieckiem) w ciągu dnia. Pomóżcie mi proszę!
25 LAT ponad rok temu

Witam,

Kobietom po przebytej ciąży często ciężko jest powrócić do dawnej masy ciała. Jednak tym, co karmią dziecko piersią przychodzi to łatwiej.

Moja rada jest taka proszę jak najwięcej spacerować z dzieckiem, co będzie korzystne i dla Pani i dla niego. W Internecie można znaleźć ciekawe ćwiczenia, które wykonuje się wraz z maleństwem. Poza tym proszę zaopatrzyć się w rowerek stacjonarny, czy inny sprzęt, na którym ćwiczenia można wykonywać w domu nie tracąc malucha z oczu. Proponuję także sprawdzić ćwiczenia z naszej strony www.abccwiczenia.pl. Z pewnością znajdzie Pani dla siebie najlepszy rodzaj aktywność fizycznej. Proszę pamiętać, że regularność jest bardzo ważna. Zaleca się minimum 30 minut sportu dziennie.

Drugim ważnym czynnikiem sprzyjającym odchudzanie jest właściwa dieta. Nie mówię tu o jakiejś specjalnej diecie odchudzającej, ale zdrowych nawykach żywieniowych. Przeczyta o nich Pani w artykule http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki-piramida-zdrowego-zywienia.

Zdrowy styl życia procentuje nie tylko szczupłą sylwetką, ale i zdrowiem na długie lata.

Powodzenia.