Chciałabym wiedzieć czy nie za dużo ważę - jak sądzicie?

Cześć. Mam 14 lat mam 168 wzrostu i waze 59.5 kg. Może nie jest do dużo. Ale bardzo chętnie bym chciała zgubić mój brzuszek to jest bardzo dokuczliwe. ;( Mam treningi 2 razy w tygodniu a na ruch też nie narzekam.
14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoje BMI wynosi 21,3, co odpowiada wartości poniżej 75 centyla na siatkach centylowych, który oznacza masę ciała w normie. Twoja masa ciała jest prawidłowa.

Jeśli chcesz wyrzeźbić brzuch niezbędne będzie regularne wykonywanie ćwiczeń na mięśnie brzucha oraz cierpliwość, gdyż na efekty trzeba poczekać kilka miesięcy. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl, mogą to być różne rodzaje popularnych ,,brzuszków'' lub specjalna gimnastyka fitness.

Tutaj znajdziesz dodatkowe porady:
http://portal.abczdrowie.pl/sposob-na-plaski-brzuch

Pozdrawiam