Chłopak zostawił mnie dla byłej dziewczyny

Witam! Jakiś czas temu chłopak w którym byłam zakochana zostawił mnie dla swojej byłej. Ja nie wierze ,że on mnie już nie kocha . Pamiętam jak patrzył mi w oczy i mówił te słowa... Umawialismy się że za 40lat przyjdziemy razem w nasze miejsce... Nie wiem co się nagle stało z dnia na dzień;( mówił mi że nic do niej nie czuje...
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wiem, że jest Ci teraz bardzo trudno, że szukasz przyczyn tego, co się wydarzyło, ale nie analizuj tej sytuacji. Będzie to tylko powodować jeszcze większe cierpienie.
Teraz najważniejsze jest, abyś zatroszczyła się o siebie i żyła własnym życiem.
Pozdrawiam

Czasem nie da się zrozumieć motywów postępowania kogoś... A słowa - to tylko słowa...o uczuciu i więzi nie świadczą słowa a zachowania. Twój chłopak jednoznacznie się zachował - wybrał inną. Pomimo, że to bolesne - nie pozostaje Ci nic innego poza akceptacją tego faktu.