Niewyjaśniona relacja z byłym chłopakiem

Nadal utrzymuję kontakt z byłym chłopakiem, wcześniej się przyjaźniliśmy i nadal mamy wspólnych znajomych, mieszkamy w tej samej okolicy.Zerwał ostatnio z dziewczyną z którą się też trochę koleguje i powiedziała mi że zawsze mówił że nigdy nic do mnie nie czuł, że to było dziecinne i tylko sobie ze mnie żartował. Nie wiem co mam zrobić? Dalej traktować go tak samo? Nie moge go zapytać wprost bo ona mi zabroniła no i to było dawno i postanowiliśmy już do tego nie wracać ale jeśli to prawda?

Witam. A jeśli to nieprawda? Nie wiadomo co rzeczywiście mówił Pani były i dlaczego? Nie wiadomo dlaczego znajoma to Pani przekazała? I dlaczego zabroniła porozmawiać otwarcie z Pani byłym o tej sprawie? Cała ta sytuacja jest bardzo niejasna i myślę, że najlepiej się tym nie przejmować, a słowa koleżanki traktować jako wypowiedziane w afekcie, po zerwaniu. W takich sytuacjach ludzie mówią bardzo różne rzeczy o byłych partnerach. Pozdrawiam