Choroba wrzodowa żołądka u 38-letniej osoby

Witam, mam 38 lat od 13 lat mam problemy z żołądkiem ,diagnoza chorobawrzodowa. Moja mama i jej brat maja to samo.Od stycznia 2015 przez 6 mcy zazywalem 2 razy dziennie emmanera 40mg, po odstawieniu leków meczy mnie zgaga o różnych porach dnia.Niepokoi mnie to i czuje się bezsilny, chciałbym zapytać czy przy tej chorobie po tak długim zażywania leków jest to zjawisko normalne,staram się jeść zdrowo,ale może to efekt jednak zle dobranych produktów? co powinienem zmienić,na co zwrocic uwage.b.dzie

Aleksander Ropielewski

TO o czym często się nie mówi to fakt, że po zakończeniu leczenia zwłaszcza długotrwałego lekami z grupy IPP może nastąpić nadmierne wydzielaie kwasu żołądkowego "z odbicia". Przy mocnym nasileniu objawów prosze ponownie zgłosić się do lekarza. Z metod naturalnych bardzo polecam napary z siemienia lnianego.