Ciągłe myślenie o pracy

od dwóch lat odczuwam niepokój, strach brak pewności siebie ,zmęczenie , całkowita blokada ochoty na sex , zła samoocena myślę że to może być spowodowane pracą o której ciągle myślę śni mi się po nocach , ciągła rozmowa o pracy z partnerem która doprowadza do kłótni , kiedyś się spełniałam w tej pracy ale teraz boję się do niej chodzić , ciągle wydaje mi się że wszystko robię zle mimo że daje z siebie wszystko nikt nie potrafi docenić moich starań przychodząc do domu ciągle o niej myślę

Witam,
Myślę że warto jak najszybciej skonsultować się z psychoterapeutą i / lub lekarzem psychiatrą.
Proszę już nie czekać i zadbać o siebie.
Pozdrawiam,

Stres organizacyjny, czyli właśnie stres pracy, "przynoszony" do domu może mieć ogromne negatywne skutki dla samej osoby która ten stres przeżywa, jak i jej najbliższego otoczenia. Proszę znaleźć trochę czasu dla siebie, robić to co przynosi Pani radość i satysfakcję, zamknąć problem pracy w pracy i wracać do domu, a nie do miejsca w którym znów mówi się o pracy. Polecam skorzystać z treningu relaksacyjnego Jacobsona (dostępny w Internecie), który pomoże się Pani zrelaksować. Ponadto polecam udać się na spotkanie z psychologiem (najlepiej nurtu poznawczo-behawioralnego, gdyż Pani problem dotyczy sfery "tu i teraz", która przede wszystkim dotyczy sposobu myślenia o sobie i otoczeniu - a tym właśnie zajmują się psychologowie poznawczo-behawioralni). Powodzenia!