Ciągłe myśli i przeczucia, że mama niebawem umrze

Witam serdecznie. Mam taki problem a mianowicie, Ciagłe mam mysli, przeczucia ze moja mama umrze nie bawem. Moja mama ma 52 lata, jest najwspalniajsza kobieta w moim zyciu, jest rownierz za to bardzo nerwowa i bardzo smutna. Bardzo mnie to nie pokoi:( ciągle placze przez te rozmyslanie:( Odkad pamiętam była depresyjna. Jak pomoc co jej powiedziec??? Pozdrawiam Państwa.

Witam. Raczej Pani jej nie pomoże bo przecież nie zmieni psychiki, tyle co pani już pomaga jeśli okazuje jej uczucie, jest przy niej. trzeba jednak pomyśleć o sobie, o tych myślach lękowych na temat mamy, a tu już kłania się psychoterapia (psychoanalityczna).