Co dalej po zażyciu kilku tabletek przeciwbólowych?

Cóż. Ja wchłonęłam w ciągu tych niecałych 24h aż chyba z siedem tabletek przeciwbólowych. Ból słabnie troche na godzine czy dwie. Różnie. Nie jestem w stanie samodzielnie dojść do przystanku a co mówiąc do przychodni... Ba! Do bramki... Ledwo dojde do łazienki... Wymiotowałam już i co jakiś czas mam odruch wymiotny... Czy powinnam wezwać pogotowie czy jednak poczekać aż mi przejdzie? Rok temu ból był słabszy, ale był i trwał trzy dni. Lekarka stwierdziła, że nie widzi nic niepokojącego.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy dość niepokojące, wskazana kontrola u lekarza, jeśli nie ma możliwości udania się do przychodni (najlepiej z kimś), pozostaje wezwanie pogotowia lub wizyty domowej.