Co dalej robić z tą relacją?

Witam mam takie pytanie jestem po ślubie 1.5 roku i mam córkę rok i 2 miesiące i żona nie chce ze mną mieszkać bo mieszkam na wsi a ona pochodzi z miasta mój dom jest drewniany a jej murowany i ocieplony i jest taka sytuacja ż że przed ślubem spała ze mną i wogole a po ślubie już nie bo w mojej rodzinie tylko mój tata pracuje a u niej tata z mama i że moi rodzice powinni mnie utrzymać finansowo tak jak ją czyli kupować jej jedzenie i wogole teściowa mówi że ludzie na wsi są zacofani i moja żona przed urodzeniem dziecka nic nie mówiła że nie ma warunków teraz jak jest dziecko to mówi że nie ma warunków przecież mam w domu łazienkę z prysznicem i WC oddzielne ale w jej domu jak mi kiedyś opowiadała ze kiedyś na podłodze leżały gazety bo nie było stać na dywany a w moim domu były panele podłogowe i dywany późnej zrobili tescowie remont domu i położyli panele na podłodze i kupili jakieś meble i teść powiedział że teraz to ja mam pałace i że ja jestem z że wsi to nie uczony i wogole ze w mieście to mieszkają ludzie uczone i że całe życie nie byłem w mieście dopuki jej nie poznałem teściowie nigdzie nie chodzą tak do ludzi bo oni są naj bo wszyscy są głupi i wogole i ma 34 lata żona i słucha się mamy całe życie i na swoje nie chce iść bo sobie nie poradzi co mam teraz zrobić rozwód i płacić na dziecko i szukać kogoś co będzie mnie szanować i wogole

Witam, proszę porozmawiać z partnerką, być może zgodzi się na wspólne spotkanie z psychologiem aby omówić Państwa oczekiwania w związku z relacją i przyszłością. Takie spotkanie pomoże Panu wyjaśnić czy znajdzie Pan w małżeństwie szacunek oraz czy różnice które Państwa dzielą są do akceptacji przez obie strony.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka