Co ja mam zrobić po rozpoznaniu anoreksji?

Od pewnego czasu nie mogę nawet spojrzeć na jedzenie, a ważę tylko 38 kg i mam 169 cm. Zrobiłam dużo testów, nagle wykryto u mnie anoreksję... Totalnie się załamałam... Do mojego nieszczęścia zwichnęłam sobie kostkę i nie mogę chodzić... Co ja mam robić?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twój wskaźnik masy ciała ma bardzo niską wartość - 13,3 kg/m2. Oznacza to wyniszczenie organizmu. Przy tak niskiej masie ciała zaleca się leczenie szpitalne ze względu na duże ryzyko ciężkich powikłań zdrowotnych. Po wyrównaniu stanu somatycznego do bezpiecznego poziomu powinnaś jak najszybciej rozpocząć  psychoterapię.

http://portal.abczdrowie.pl/skutki-anoreksji

Z pozdrowieniami