Co jeść, by zrzucić zbędne kg bez liczenia kalorii?

co jeść by zrzucić zbędne kg bez liczenia kalorii i patrzenia co się je poza słodkim ? wiem, że powinno się nie jeść kolacji,i nie jeść w ogolę słodkiego. czy na coś jeszcze powinnam zwrócić uwagę? :) z góry dziękuje!

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
kolacje powinno sie jesc,
slodkiego owszem unikac, ograniczac do 1 x na tydzien jako tzw. cheat day.
Jest jeszcze duzo zalecen, ale wszystko zalezy od celu i od osoby.
nie ma uniwersalnych zasad.
przede wszystkim rowniez: regularnosc posilkow, duzo wody, warzyw