Co jeść po operacji przepukliny pachwinowej?

Meżczyzna lat 75. Teraz w lutym miał operacje na przepukline pachwinowa. W 2015 miał operacje na przepukline brzuszna. Objawy po operacji: Schudl 20 kg i chudnie,zwraca jedzenie,biegunki i mdłości.Osłabienie organizmu.Nie moze jesc bo wymiotuje. Jakiś czas temu operacja wyciecia guza jelita grubego. Wszystkie robione badania po operacji wyszły prawidłowo. brak zapalenia. Głośna praca jelit.Jak je to slychac jak sie przelewa,jak w kanalizacji.

Podane informacje są niewystarczające aby udzielić pełnej odpowiedzi. Opisane dolegliwości z pewnością muszą mieć swoją przyczynę, Pacjent powinien być zdiagnozowany, nie może dalej chudnąć. W zależności od przyczyny problemów można podejmować decyzje odnośnie drogi podaży pożywienia lub rozszerzenia diety o specjalne diety przemysłowe zalecane u osób z ryzykiem niedożywienia lub niedożywionych (ale muszą być dobrane w zależności od chorób współistniejących i dolegliwości, które występują u chorego). Nie wiem jak często są biegunki, nudności. Czy są wzdęcia? Czy Pacjent realizuje zalecenia diety łatwo strawnej? W przypadku takich Pacjentów wymagany jest szerszy wywiad i przede wszystkim zidentyfikowanie przyczyny tych dolegliwości, proszę skonsultować się z lekarzem.