Co jeść po zakończeniu diety kopenhaskiej?

Hej, właśnie zakończyłam dietę kopenhaską i teraz nie wiem, ile jeść dziennie kalorii. Co w ogóle mogę zacząć jeść. Na diecie kopenhaskiej schudłam 6 kg. Proszę o podpowiedź:) joanna
ponad rok temu

Witam,
najlepiej, jeśli uda się Pani z tym problemem do dietetyka. Bardzo wiele zależy od tego, ile była Pani na tej diecie, jaka była kaloryczność zjadanych pokarmów.
Zazwyczaj z długotrwale stosowanej i racjonalnej diety odchudzającej „wychodzi się” stopniowo, zwiększając jej kaloryczność o 100-200 kcal tygodniowo. Nie należy wtedy jednocześnie rezygnować z ruchu.
Nie wiem również, czy rzeczywiście potrzebowała Pani diety, gdyż zabrakło informacji o Pani masie ciała i wzroście oraz wieku.
Potrzebne informacje znajdzie Pani na:
http://portal.abczdrowie.pl/jak-wyjsc-z-diety-faza-stabilizacji

Pozdrawiam