Co jest powodem zmęczenia i senności 2 lata po urodzeniu dziecka?

Witam, po urodzeniu 3 dziecka mam dziwne objawy. Dziecko ma prawie 2 lata, a ja ciągle jestem zmeczona, depresyjna,senna, płaczliwa, przy okresie kolatania serca(szybko lub wolne), lęk, wypadanie włosów, sucha skóra szczegolnie twarz i nogi, nudnosci, delikatne zaburzenia równowagi, gólne rozbicie....tak jakby cos nie tak z moja psychika....ukl. nerwowym. Co mi jest, jestem na skraju zalamania, ponieważ odwiedzilam wielu lekarzy i niby wszystko w porządku. Ferytyna9 ,atg lekko podwyzszone. Dzięk

WItam, nie Pani idzie do psychoterapeuty on powinien postawić diagnozę, to mogę być zaburzenie depresyjno-lękowe więc lepiej nie zwlekać. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało danych, odnośnie Pani sytuacji rodzinnej.
Nie wiem, jak jest u Pani ze wsparciem fizycznym, psychicznym i emocjonalnym od Partnera/Męża?

Na podstawie opisu występujących u Pani symptomów, mogą to być objawy stanu
prodepresyjnego, sugerowałabym nie zwlekać i sięgnąć po potrzebną dla Pani pomoc
psychologiczną/psychoterapeutyczną.

I jak jest u Pani z suplementacją?

Życzę Pani powrotu sił witalnych,
irena.mielnik.madej@gmail.com