Co jest przyczyną wymiotów po zjedzeniu mięsa?

Witam. Od kilku miesięcy bardzo męczą mnie wymioty, występujące zawsze gdy zjem mięso (nawet bardzo chude..) lub coś tłustego/smażonego, a także po alkoholu. Mam wrażenie jakby mój organizm w ogóle ich nie tolerował.. Co może być przyczyną?

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,

Radziłabym zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i zrobienie kompletu badań, bez tego ciężko jest cokolwiek stwierdzić, przyczyn może być wiele.

Pozdrawiam
Ewa Zawidzka