Co lekarze sądzą o japońskiej makrobiotyce?

Co lekarze sadzą o japonskiej makrobiotyce ktora leczy prawdopodobnie wszystkie choroby poprzez zrownowazone odzywianie prowadzace do homeostazy?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Gdyby tak było w Japonii nie byłoby chorych ludzi. Oczywiście dostarczenie organizmowi odpowiednich składników w odpowiedniej ilości ma wpływ na zdrowie i pomaga w leczeniu schorzeń, ale to twierdzenie jest troszkę "na wyrost" Pozdrawiam serdecznie.