Co mi dolega, jeśli robi mi się słabo, kiedy się denerwuję?

witam mam na imię magdalena i jestem z lublina lat 25 chciałam się zapytać i doradzić się bo nie wiem co się ze mną dzieje gdy szybko biegam to bardzo szybko bije mi serce a jak się zdenerwuje to nagle robi mi się słabo i nagle boli mnie w klatce piersiowej co powinnam zrobić i co powinnam zrobić w tej sytuacji proszę o odpowiedź

Witam,

Pani Magdaleno, w przypadku, gdy badania zlecone przez lekarza pierwszego kontaktu ( a do takiej wizyty zachęcam Panią w ramach "pierwszych kroków") wykluczą wpływ jakiś schorzeń natury np. kardiologicznej czy ze względu na osłabienie organizmu. Niepokojące o podłożu psychologicznym mogą być objawy: szybkie bicie serca i ból w klatce piersiowej, które faktycznie mogą wskazywać na podłoże psychosomatyczne, gdzie psychika wpływa na doświadczane objawy przez ciało.
W sytuacji, gdy pod względem medycznym nie będzie wyjaśnienia Pani samopoczucia, a także wtedy, gdy będzie chciała Pani popracować nad radzeniem sobie ze stresem, to warto udać się na konsultacje psychologiczną oraz podjąć terapię.

Osobiście zapraszam - ze względu na to, że przyjmuję w Lublinie- do siebie. Prowadzą w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Mazurek

Witam, Pani Magdaleno, w przypadku, gdy badania zlecone przez lekarza pierwszego kontaktu ( a do takiej wizyty zachęcam Panią w ramach "pierwszych kroków") wykluczą wpływ jakiś schorzeń natury np. kardiologicznej czy ze względu na osłabienie organizmu, należy wtedy skierować się w stronę psychologa lub terapeuty. Niepokojące o podłożu psychologicznym mogą być objawy: szybkie bicie serca i ból w klatce piersiowej w sytuacjach stresowych, które faktycznie mogą wskazywać na podłoże psychosomatyczne (gdzie psychika wpływa na doświadczane objawy przez ciało).

W sytuacji, gdy pod względem medycznym nie będzie wyjaśnienia Pani samopoczucia, a także wtedy, gdy będzie chciała Pani popracować nad radzeniem sobie ze stresem, to warto udać się na konsultacje psychologiczną oraz podjąć terapię.

Osobiście zapraszam Panią- ze względu na to, że przyjmuję w Lublinie- do siebie.
Prowadzę terapię w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - jest to terapia krótkoterminowa.

Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Mazurek