Co mogą znaczyć duszności w moim wieku?

witam mam 32 lata jestem młodym chłopakiem , lecz mam dusznosci nosem niemoge oddychać prawie wogóle dosc czesto zwłaszcza gdy sie połoze , w nocy i wogóle. ustami odycham dobrze ale na chwile a potem coraz krótszy mam oddech , i przechodze na oddychanie nosem ale bardzo mi ciezko sie oddycha ,czuje jakby mi cos siedziało w tym nosie , pomaga mi co jest dosc dziwne gdy cwicze wysiłek fizyczny , wtedy nos mi sie odblokowuje ale to jest tylko na jakiś czas potem problemy znowu wracają , jestem osłabiony z tego powodu i bardzo cierpie :( dodam ze ostatnio miewam lęki ,stres czego nigdy niemiałem , a od zawsze praktycznie miałem problemy z oddychaniem . zuciłem palenie , niepije .staram sie cwiczyc co dzień . czosnek i cebula pomaga mi w udroznieniu nosa ale to wszystko tylko na chwile pomaga. ciągle z tym walcze niewiem co robić prosze o pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze Że konieczne jest badanie laryngologiczne i ustalenie dalsze postępowania jeśli będzie podejrzenie zmian które mogą powodować takie objawy