Co mogą znaczyć problemy z odbijaniem u synka?

Jestem mamą 6 miesiecznego Fabiana, urodził się z wrodzony zapaleniem płuc. Od jakiegoś czasu Fabian ma problemy z odbijaniem.. Wpycha paluszki do buzi gdy nie może beknac. Karmie piersią chociaż od 2 miesiąca do ok4 dokarmialam czasami Mm bebilonem podczas wizyty u pani doktor która stwierdziła że to jest problemem tego że Fabian nie może beknac (chociaż zaczęło się to między 3 a 4 miesiącem) zalecił mi odstawienie MM.. Odstawiamy na tydzień.. Mój błąd, teraz wgl nie chce jeść z butelki, nie chce próbowac nowych smaków.. Po 3 Msc jadł marchewkę banany jabłka. Nie daje już rady.. Jest coraz większy potrzebuje coraz więcej jeść.. A się biedny nie najada. Nie śpię po nocach, bo cofa mu się i boję się że się zadlawi. Ratunku.. Nie wiem Ju co robić.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u pediatry mającego doświadczenie w gastroenterologii, w celu diagnostyki nasilonego refluksu u malucha. Być może konieczne będzie przejście na mieszanki AR (antyrefluksowe). Pozdrawiam i życzę zdrowia.