Co mogą znaczyć takie urojenia mojego chłopaka?

Moj partner ma urojenia ze albo go zdradzam albo z kims pisze, czy się spotykam a to nie prawda. Jest tak odkad pamiętam , nie ma do mnie zaufania, mowi ze mi wierzy a za kikka dni to sie powtarza znow mnie obraza, czepia się czegos wymyśla nie stworzone historie , i wmawia mi ze to prawda. Zawsze jak sie o to pokłocimy to zaczyna mi wpierac ze to ja mam ze sobą problem. Jako dziecko mial ciezkie dzieciństwo byl w domu dziecka , rekacje z rodziną tez ma kiepskie. Ale ja juz nie wiem co robic, siedze w domu z dzieckiem zajmuje sie domem , dzieckiem itp dbam o wszystko a i tak jestem najgorsza.. Prosze powiedzcie o co tu chodzi czasami mi sie ze ma rozdwojenie jaźni lub chorobe dwubiegunowa. Ogolnie nie jest tak cały czas ale co kilka dni się powtarza wiecznie ten sam temat.

Dzień Dobry Pani :)

Dziękuję Pani za zaufanie, możliwa jest szczegółowa diagnostyka symptomatyczna w bezpośredniej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, do czego mocno zachęcam.

Z życzeniami dla Pani powodzenia,

irena.mielnik.madej@gmail.cpm
tel. 502 749 605