Co mogę zrobić, aby schudnąć z łydek?

Witam, mam naprawdę poważny problem z łydkami. Mianowicie mają one aż 42 cm obwodu i za nic nie mogę się pozbyć ani centymetra. Nie należę do osób drobnych i jestem raczej grubej kości patrząc na resztę mojego ciała. Nie jestem tez otłuszczona i mam całkiem sporo tkanki mięśniowej w nogach, szczególnie w udach które nie są moim wielkim problemem, w przeciwieństwie do łydek. Próbowałam naprawdę długo na różne sposoby je choć odrobinę zmniejszyć i gdy chudłam w udach i innych partiach ciała te okolice pozostawały niewzruszone. Żadne ćwiczenia na mięśnie, cardio ani nawet rozciąganie mi nie pomagają i nie wiem już co robić, a boje się ze gdy już schudnę z reszty do porządnych rozmiarów łydki pozostaną nadal duże i będzie to wyglądało śmiesznie. Już teraz nawet wyglada. Z góry dziękuje za pomoc i liczę na odpowiedz

Proszę pomyśleć o USG kończyn dolnych czy czasem objętość łydki nie zwiększa obrzęk/puchnięcie przy słabej wydolności żylnej. Mięsień łydki jest dosyć dużym mięśniem i u osób ćwiczących ta część ciała zawsze będzie rozbudowana. Należało by popracować "nad górą" aby sylwetka wyglądała bardziej proporcjonalnie. Czasami unieruchomienie np. przy złamanej nodze, powoduje, że mięsień się zmniejsza i łydka maleje, ale czy o to tak naprawdę chodzi? Ponieważ ja ćwiczę (biegam, siłownia, trekking - co rozbudowuje mięsień) większość spodni w łydce jest za ciasna, ale czy to znaczy, ze powinnam rezygnować ze sportu?