W jaki sposób wyszczuplić mięśnie łydek?

Jak zrzucić mięśnie z łydek ? Jestem ogólnie szczupła i moje łydki wyglądają nieproporcjonalnie do reszty sylwetki.

Myślę, że dobre efekty mogłoby przynieść bieganie na długie dystanse, pływanie, marsz, pilates.

Ważne jest również rozciąganie łydek po treningu.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Witam najpierw lekarz musi obejrzeć łydki na konsultacji i po konsultacji można dobrać metodę ich wysmuklenia. Najczęściej stosowanymi zabiegami jest celluform oraz lipoliza.