Jak można schudnąć z ud i łydek?

Mam 20 lat i dziwną budowę ciała. Jestem obrośnięty tłuszczem od pasa w dół tzn uda, łydki. Natomiast nie widać nawet tłuszczu od pasa w górę.Mam z tym kompleks. Trochę nieregularnie od ok. pół roku biegam ok 2 razy w tyg. po 6-10 km. Jednak nie widze znaczacej poprawy. Czasami wydaje mi się ze zrzuciłem troszke tłuszczu ale czasami wystarcza 1 dzien i potrafi mi przybyć 1 cm w łydce. Nie wiem co mam robić. Ogran. dawno tluszcze i cukry. Mam 183cm , 75 kg, ok 36 cm w lydce ok 52 w udzie.Pomozcie

Pana BMI jest prawidłowe więc trudno mi coś doradzić bez bezpośredniego kontaktu. Zalecałabym udać się do dietetyka, który zanalizuje Pana sposób żywienia. Być może należałoby udać się do lekarza i zrobić badania.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Renata GrzechociĹska

Witam.
Problem polega na tym, ze nie istnieje coś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu.
Może powinien Pan zacząć uprawiać ćwiczenia siłowe, które wzmocnią i wyrzeźbią Pana mięśnie.
Pozdrawiam