Co może być przyczyną osłabienia funkcji poznawczych u 20-latki?

Witam. Mam 20 lat. Od kilku lat obserwuje u siebie stopniowe pogorszenie funkcji poznawczych. Zatraciłam praktycznie w większości zdolność logicznego myślenia, nie za wiele napisałabym jesli ujelabym to jako zatracenie jakiegokolwiek myślenia. Praktycznie zero myśli większość czasu. Czasami placze mi się język gdy coś mówię. Wstydzę się tego i unikam spotkań z ludźmi. Niegdyś błyskotliwa i elokwentna stałam się jakby bezmózgim kawałem mięsa. Nie potrafię już z nikim prowadzić rozmowy, straciłam zainteresowania. Psychiatra nie stwierdził nic. Proszę o pomoc gdyż nie wiem, co może być przyczyną.

Witam,

zachęcam do diagnostyki neuropsychologicznej w Poradni Zdrowia Psychicznego, w celu zbadania funkcji poznawczych.

Pozdrawiam serdecznie