Co może znaczyć takie zgrzytanie zębami u córki?

Moja 2 letnia corka przy kazdej ekscytacji zgrzyta zebami. Niezależnie czy ma dobry humor czy zły. Czy może to być reakcja na młodsza siostrę?

Może to być objaw nierównowagi neurologicznej, biochemicznej lub ograniczeń oponowych związanych zwykle że zbyt zamkniętym zgryzem. Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. Pozdrawiam