Co oznacza bunt u 2,5-letniego dziecka?

Witam. Czy dwu i pollatek może przechodzić taki bunt że jak mu coś nie wyjdzie lub na coś się nie pozwoli rzuca zabawkami i bije? Albo ładnie się bawi i nagle nie wiem czemu się denerwuje. Dodam że syn prawie nie mów ale wszystko rozumie. Specjaliści twierdzą że wszystko ok i nie jego czas na mowe

Witam, jeżeli dziecko jest pod opieką specjalistyczną i ma Pani informację że nie ma powodu do niepokoju, proszę się nie martwić.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka