Co oznacza niepokój po powrocie z obcego kraju?

Witam w poniedziałek 4.06 wróciłem z wycieczki zagranicznej, na której prawdopodobnie doznałem udaru słonecznego. Czułem się na początku agonalnie wieczorem pojechałem na sor ale zapisali mi tylko elektrolity i przeciwgorączkowe. Zmierzono mi ciśnienie,które było podwyższone i odesłali mnie do domu. Dziś mamy czwartek,a ja nadal odczuwam wewnętrzny niepokój, mam duże problemy ze snem i lekkie zaburzenia równowagi. Ogólnie czuje lekka poprawę ale cały czas nie jestem w stanie normalnie funkcjonować . Proszę o poradę co z tym zrobic.

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć