Co oznacza nietrzymanie moczu u córeczki?

Witam moja córka ma 3,5 roku i chodzi do przedszkola drugi tydzień. Problem jest że dziś i jeszcze dwa razy wcześniej zsiusiała się na leżakowaniu i w ciągu dnia co nie zdarza się w domu. Badania ma dobre moczu więc ten problem odpada. Wydaje mi się że może za późno idzie siusiu lub też coś innego. Ostatnio wracając ze spaceru oddala stolec w kombinezon bo za późno powiedziała. Problem leżakowania rozwiązałam zostawiając Panią przedszkolankom pampersy gdyż córka zaczyna dopiero odpieluszkowanie nocne . Niestety nie wiem co zrobić z tym żeby w ciągu dnia nie zdażało się to siusianie jeśli w domu nie ma z tym problemu i prawidłowo sygnalizuje. Pomocy

być może dziecko nie sygnalizuje potrzeb w ciągu dnia, ponieważ się wstydzi. I dopiero oddaje mocz jak zaśnie. Dzieci często emocjonalnie podchodzą do sprawy toalety w przedszkolu