Co oznacza przykry zapach ciała podczas stosowania lecytyny?

Dzień dobry Od kiedy używam lecytyny pojawił się dziwny nie przyjemny problem w postaci przykrego zapachu ciała bądź oddechu. Wrażenie porównywalne z efektem przejażdżki obok styranego życiem podróżnika w autobusie zimą. Na jednych z for przeczytałem że podobno Za tę specyficzną woń odpowiedzialna jest trimetyloamina syntetyzowana z choliny przez bakterie jelitowe (http://bonavita.pl/lecytyna-dzialanie-skutki-uboczne-lecytyna-na-pamiec). Niestety nie podano żadnego sposobu neutralizacji tego problemu. Czy wiedzą państwo jak pozbyć się tego zapachu jednocześnie zostając przy suplementacji lecytyną? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do dermatologa Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć być może specjalista chorób metabolicznych mógłby coś więcej powiedzieć