Co oznacza sformułowanie zatarcie tkanki tłuszczowej?

sformułowanie "zatarcie tkanki tłuszczowej", bo pozostałe rzeczy są jasne. Czy jest to uszkodzenie tkanki, czy jakieś stadium zapalne, czy może po prostu niewyraźne kontury tkanki, a może jeszcze coś innego? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam serdecznie. Paweł A.

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie badanie ? W jakiej okolicy ciała wykonane i jakie objawy?