Ustalenie poziomu tkanki tłuszczowej

Witam :) chciałbym się dowiedzieć mniej więcej jaki mam poziom tkanki tłuszczowej, przy moich wymiarach które podaję: wzrost 180m, waga 72kg, w pasie 93cm, w klatce ok 107, przedramię 28, ramię 35, udo 56, łydka 36, wiem że trudno ocenić bez zdjęcia czy sprzętu, ale ogólnie jestem szczupły i tylko w pasie za szeroki (94cm) ;/ nie mam nigdzie indziej tłuszczu. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Niestety na podstawie podanych przez Pana pomiarów nie można określić poziomu tkanki tłuszczowej. W tym celu należy wykonać badanie składu ciała z wykorzystaniem impedancji bioelektrycznej (BIA) lub pomiary grubości fałdów skórno-tłuszczowych, przy czym każde z tych badań wymaga specjalistycznego sprzętu i fachowego przeszkolenia. Zachęcam więc do odwiedzenia profesjonalnej poradni dietetycznej.

Pozdrawiam!