Co oznaczają powiększone węzły pachowe?

Witam. Byłam u radiologa na kontrolnym badaniu piersi. Mam powiększone węzły pachowe po lewej stronie jak i zarówno w lewej piersi. Radiolog zalecił mi wykonać badania krwi. Wyniki : podwyższone krwinki białe - ilościowo ( monocyty) oraz krwinki czerwone ( średnie stężenie Hgb). Pytanie to państwa co to może być? I jakie kolejne badania wykonać ? Pozdrawiam i czekam na wiadomość.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć