Co powoduje napady smutku?

Witam. Miewam takie ,,napady" nie wiem jak to inaczej nazwać smutku np czuje wewnątrz ogromny smutek i niepokoj i chce mi się płakać .ostatnio naszly mnie samobójcze myśli który trwały na szczęście krótko. Proszę o pomoc

Witam,

możliwe, że jest to epizod depresyjny, wskazana jest konsultacja i leczenie psychiatryczne, pomoc uzyska Pani w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią
W życiu człowieka jest wiele sytuacji, w których pojawia się smutek.
Jest on naturalną reakcją na bolesne sytuacje czy przykre
doświadczenia i okoliczności których doznajemy.
Zwykle znalezienie rozwiązania, oswojenie się z trudną sytuacją
lub wsparcie bliskich osób sprawia, że smutek przemija.
Problem zaczyna się wtedy, gdy człowiek tkwi w swoim smutku,
a nawet się w nim pogrąża. Jeżeli smutek utrzymuje się
i oprócz smutku pojawiają się uporczywe, negatywne myśli,
które obniżają zarówno nastrój jak i samoocenę,
a także wywołują poczucie braku nadziei na poprawę sytuacji
a nawet poczucie braku sensu życia, to koniecznie należy zwrócić się
o pomoc do specjalisty.
Zachęcam Panią do bezzwłocznego skonsultowania swojego problemu
z psychologiem, psychoterapeutą.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl