Co powoduje przyrost wagi i jak go kontrolować?

Witam. Od trzech tygodni jem regularnie 5 posiłków dziennie w tym 2 syte (śniadanie, obiad). Schudłam 4 kg. Nie jem słodyczy, nie pije gazowanych napojów, zadnych soków, jak juz slodze, to tylko miodem, tłuste mięsa ograniczylam do minimum, tak ze prawie wcale. Wczoraj poszłam do kina i skusiłam się na colę i nachossy.. Dziś staje na wage i z powrotem przytylam 4 kg :( dlaczego tak sie stało? Jestem załamana, ponieważ nie jest mi łatwo schudnąć i mam problemy z kręgosłupem :(

Witam serdecznie,

proszę się nie obawiać po jednorazowym wypiciu coli i zjedzeniu niedozwolonej na diecie przekąski nie przytyje Pani kg ! Analizując to co Pani napisała to albo zaszedł błąd pomiarowy albo zebrała się w Pani organizmie woda. Z pewnością dziś lub jutro wszystko wróci do normy.Jada Pani dalej zdrowo,w mare możliwości sie rusza a waga będzie spadać :)
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry,

proszę się skontaktować z dietetykiem z Pani okolicy,który zbilansuje Pani odpowiednio jadłospis, który pozwoli bezpiecznie zredukować Pani masę ciała.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga